ארכיונים: קורסים

פרקטיקום בגישור – התנסות מעשית מודרכת באישור הנהלת בתי המשפט פברואר 2024

מקום אחרון לתוכנית הפרקטיקום בגישור באישור הנהלת בתי המשפט!!  

תוכנית פרקטיקום בגישור תפתח בחודש פברואר 2024, אחת לשבוע, ימי רביעי אחה"צ, החל מ- 15:00 ברמת גן.*

 לחצו לפרטים

תכנית הדגל של המשרד המוכרת על ידי הנהלת בתי המשפט ומועברת מזה כ- 21 שנה על ידי עו"ד ירון בן-דוד ועו"ד מיכל בן-דוד, מבכירי המגשרים בארץ ומהמנוסים שבהם.

 התכנית מיועדת לבוגרי קורס הכשרה בסיסי בגישור ולאקדמאים מתחומים שונים, ומומלצת ביותר לעו”ד וכוללת תכנים וכלים חיוניים בתחום.

התוכנית מותאמת כבר היום למתכונת אמות המידה החדשות שנקבעו על ידי בתי המשפט וכוללות תוכנית נרחבת יותר, עם תכנים נוספים, עם התנסות בגישור עם מדריך, עם משתתף נוספים ואף בגישור לבד.

תכנית התנסות מעשית מודרכת (פרקטיקום) בגישור, הנה תכנית שבמסגרתה מתנסים מגשרים בגישור בתיקי אמת, צוברים ניסיון בגישור, ורוכשים ידע ומיומנויות החיוניים לכל מגשר החפץ לעסוק בתחום באופן מקצועי.

התכנית מועברת במסגרת אישית של עד 4 משתתפים בלבד במתכונת מנטורינג תוך שימת דגש מיומנויות מתקדמות, התמודדות עם מצבים משבריים בגישור אמת ויישום הדין.

מסגרת התכנית כוללת 14 מפגשים חד שבועיים, 5 שעות קלנדריות כל מפגש, שבמהלכן יצבור כל משתתף ניסיון בגישור בלפחות 6 גישורי אמת ובצפייה בלפחות 10 גישורים נוספים. הגישורים ילוו במשובים קבוצתיים וכן בהצגה ודיון במאמרים רלוונטיים מתחום הגישור ותכנים רלוונטיים נוספים.

תקנות בתי המשפט (רשימת מגשרים) התשע”ח 2018, קובעות כי אחד התנאים המחייבים כדי להיכלל ברשימת המגשרים, הנה השתתפות בתכנית התנסות מודרכת בגישור (למעט חריגים המנויים בתקנות).

תוכנית נובמבר 23 יצאה לדרך בהצלחה, הבטיחו את מקומכם בתכנית הקרובה לינואר 2024 !! לחץ להרשמה.

* הפתיחה מותנית בהשלמת הרישום, ועמידה בתנאי הסף ואישור הנהלת בתי המשפט למשתתפי התוכנית ולזמינות תיקי בית המשפט לתביעות קטנות.

קורס הכשרה בגישור ברמת גן (מוכר על ידי הנהלת בתי המשפט) פברואר 2024

קורס הכשרה בגישור באישור הנהלת בתי המשפט !!

קורס גישור ברמת גן.

החל מה- 18  פברואר 2024, 10 מפגשים אחת לשבוע. בימי ראשון החל מ- 16:15 ועד 21:15. *

קורס ההכשרה בגישור המוכר על ידי הנהלת בתי המשפט.

הקורס הינו במתכונת אמות המידה החדשות של הנהלת בתי המשפט, במתכונת מורחבת, הכוללת תרגולים נוספים ביחס אישי, תכני ידע והעשרה נוספת.

לבוגרי קורס גישור במרכז דרך גישור שהם אקדמאים – תינתן עדיפות ושיריון מקום לתוכנית המשך במרכז דרך גישור לפרקטיקום, התנסות מעשית מודרכת בגישור.

לתיאום והרשמה: office@yaronbendavid.co.il או בהודעת וואטסאפ ל: 052-4892781 (מיכל)

הקורס מועבר מזה 25 שנים על ידי עו"ד ירון בן-דוד ועו"ד מיכל בן-דוד, מבכירי המגשרים בארץ ומהמנוסים שבהם.

הקורס מתקיים במסגרת "אינטימית" של עד 6 משתתפים בלבד, ובמתכונת יישומית השמה דגש על מיומנויות מתקדמות במו"מ ובגישור, התמודדות עם מצבים משבריים בגישור והרחבות בתחום החוק והמשפט.

במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים לנהל מו"מ מתקדם וכן ניהול הליך גישור מורכב על כל שלביו תוך התמודדות עם מצבי מבוי סתום.

הקורס הינו בהתאם לאישור של הנהלת בתי המשפט, הכוללת 10 מפגשים חד שבועיים, 6 שעות אקדמיות (5 קלנדריות) כל מפגש, כשבמהלך כל מפגש תרגולים וסימולציות המעשירים את חווית המשתתף וכן את ארגז הכלים עמו עמו הוא מסיים את ההכשרה.

מקומות אחרונים נותרו.

לפרטים נוספים: office@yaronbendavid.co.il או בהודעת וואטסאפ ל: 052-4892781 (מיכל)

*מועד פתיחת התוכנית מותנה בהשלמת ההרשמה.

קורס מו"מ למנהלים

תחום המו"מ עובר שינוי בשנים האחרונות והופך לתחום אוטנומי הנלמד במסגרות אקדמאיות ואחרות.

רבים מבינים היום, כי המו"מ יכול להשיג באמצעים "רכים" את מה שלא ניתן יהיה להשיג באמצעים משפטיים, קינטיים ואחרים, וכי הוא חוסך מהצדדים היווצרות מציאות של קונפליקט, אשר פגיעתה עלולה להיות קשה במספר רב של מימדים.

קורס המו"מ למנהלים מעניק למשתתפיו כלי משמעותי בארגז הכלים שלהם, הן למול גורמים אחרים במערכת והן מחוצה לה.

הקורס מועבר על ידי עו"ד ירון בן-דוד, מומחה מו"מ בכיר וחבר בצוות מו"מ וניהול משברים מטכ"לי, המתמחה בניהול משברים ומו"מ במצבי קיצון.

הקורס מועבר במסגרת "אינטימית" של עד 8 משתתפים בלבד, ובמתכונת יישומית השמה דגש על מיומנויות מתקדמות במו"מ, התמודדות עם מצבים משבריים והרחבות בתחום החוזים.

במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים לנהל מו"מ מתקדם על כל שלביו תוך התמודדות עם התנגדויות ומצבי מבוי סתום.

הקורס מועבר במתכונת של 3 מפגשים יום מרוכזים בני 8 שעות אקדמיות (6.5 שעות קלנדריות) כל מפגש או 4 מפגשי אחה"צ בני 6 שעות אקדמיות (5 שעות קלנדריות) כל מפגש, כשבמהלך כל מפגש תרגולים וסימולציות המעשירים את חווית המשתתף וכן את ארגז הכלים עמו עמו הוא מסיים את הקורס.

 

 

קורס הכשרה לבוררים

תחום הבוררות הוסדר בארץ בשנת 1968, אך בשנים האחרונות הוטמעו בחוק תיקונים וחלו בו תמורות הנובעות מהניסיון הרב שנצבר ביישומו ומהפסיקה לגביו.

קורס ההכשרה לבוררים מועבר על ידי עו"ד ירון בן-דוד, בורר מזה שנים רבות במוסד לבוררות עסקית (מיב"ע) ע"ש פרופ' ס. אוטולנגי ז"ל ומבכירי מומחי יישוב הסכסוכים בארץ.

הקורס מתקיים במסגרת "אינטימית" של עד 8 משתתפים בלבד, ובמתכונת יישומית השמה דגש על מיומנויות מתקדמות בבוררות, התמודדות עם מצבים מאתגרים והרחבות בתחום החוק והמשפט.

במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים לנהל הליך בוררות מורכב על כל שלביו, וכן יעסקו באתיקה, עילות בטלות ועיוות דין, ערעור על פסק בורר ועוד.

הקורס מועבר במתכונת של 8 מפגשים חד שבועיים, 6 שעות אקדמיות (5 קלנדריות) כל מפגש, כשבמהלך כל מפגש תרגולים וסימולציות המעשירים את חווית המשתתף וכן את ארגז הכלים עמו עמו הוא מסיים את ההכשרה.

 

תפריט נגישות